call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan laimi Chemicals Co., Ltd.
Telefono: +86-533-4200240
El. paštas: shuangying44858@163.com
Produkto kategorija
News
Namuose > Naujienos > Turinys

Niekalas vandens valymo sumažinti taršos valymo nuotekų

Nuotekų valymas yra fizinių, cheminių ir biologinių nuotekų valymo bei metodai, kad nuotekų valymo, sumažinti taršą, taip, kad būtų pasiekti nuotekų panaudojimo, pakartotinio naudojimo, pilnas vandens išteklių naudojimą. Procesas, atskirti ar teršalų iš nuotekų paversti nekenksmingomis medžiagomis.

1. fizinių gydymo metodas

Nuotekų valymo metodas, kuris yra atskiriami fizinių veiksmų ir perdirbtų atliekų vandens, kuriame yra sustabdytos teršalų (įskaitant naftos plėvele ir naftos karoliukai), gali būti suskirstyti į svorio atskyrimo metodą, išcentriniai atskyrimo metodas ir sietas-filtras perėmimo būdą. Gydymo metodą, pagrįstą šilumos mainų principas taip pat priklauso fizinių gydymo metodas.

2. cheminio apdorojimo metodas

Cheminės reakcijos ir masės perdavimo atskirti ir pašalinti ištirpusį, koloidinis valstybės teršalų nuotekos arba konvertuoti jį į nekenksmingas medžiagas nuotekų valymo metodas. Cheminiu būdu, remiantis cheminės reakcijos, pridedant medikamentu valymo įrenginio yra: kraujo krešėjimo, neutralizavimo ir oksidacijos-redukcijos ir valymo įrenginio, atsižvelgiant į masės perdavimo yra: gavyba, išpardavimas, pučia, adsorbcijos, jonų mainų, elektrodializės ir atvirkštinį osmosą, būdu. Pastarųjų dviejų rūšių procesorių vadinami Membraniniai atskyrimo technologijų. Naudojant masės perdavimo procesas vienetas turi chemijos ir susijusių fizinių funkcijų, todėl jis gali būti atskirtas nuo cheminio apdorojimo ir tampa kitos rūšies gydymo metodą, vadinamą fizikinių ir cheminių savybių metodas.

3. biologinis gydymo metodas

Per medžiagų apykaitos veiksmų mikroorganizmų, organiniai teršalai nuotekose, pvz., tirpale, koloidų ir mikro sustabdymas, virsta stabilus ir nepavojingas nuotekų apdorojimo metodą. Pasak įvairių mikroorganizmų, [1] biologinių gydymo metodas gali būti suskirstyti į du tipus: biologinis aerobinio ir anaerobinio biologinio valymo. Nuotekų biologinio valymo aerobinio biologinio valymo metodas yra plačiai naudojamas, tradicinis aerobinis biologinis apdorojimas metodu yra padalintas į aktyviojo dumblo ir biofilm metodas dvi kategorijas. Aktyviojo dumblo metodo yra procesoriaus įrenginys, jis turi įvairius darbo metodus. Valymo įrenginiai priklausantys Biofilm metodas yra biologinis filtras, biologinis ratas, biologinės oksidacijos kontakto bakas ir neseniai sukūrė bio pseudoverdančiame lovos. Biologinės oksidacijos tvenkinys taip pat vadinamas natūralus biologinis gydymo metodas. Anaerobinis biologinis gydymo metodas, taip pat žinomas kaip biologinių mažinimo gydymas, daugiausia naudojamas gydyti didelės koncentracijos organinių nuotekų ir dumblo. Tvarkymo įranga, naudojama yra daugiausia virškinimo baseinas.

Proceso reikalavimai: esamų aukščiausios klasės valymo procesą sustiprinti poveikį, transformacija, transformacija turėtų remtis realios situacijos, visiškai išnaudoti esamus valymo įrenginius, naudoti esamą ligoninė daugiau septinių rezervuarų, kontaktų baseinas struktūros ar veikimo režimo pakeitimo, jei reikia, pridėti šiek tiek įrenginių, kiek atitiktį nustatytiems išmetamos taršos, nuotekų valymas.


Susisiekite su mumis
Address:Xiajiazhuang miesto, Boshan raj., Zibo, Shandong, Kinija
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan laimi Chemicals Co., Ltd.