call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan laimi Chemicals Co., Ltd.
Telefono: +86-533-4200240
El. paštas: shuangying44858@163.com
Produkto kategorija
News
Namuose > Naujienos > Turinys

Riebalų vandens valymo metodų įvedimas į koncentratorių

Riebalų vandens valymo metodų įvedimas į koncentratorių

Mineralinio apdorojimo nuotekos apima mineralinio apdirbimo drenažą, atliekų tvenkinių perpildymą ir drenažą. Drenažo proceso drenažas paprastai transportuojamas su atliekų srutomis į šalinimo baseiną, bendrai vadinamą šaltiniu vandeniu; taigi nauda "Waster Water Treatment" taip pat žinoma kaip atliekų valymo vandens valymas.

Koncentrato drenažo sudėtis yra susijusi su rūdos sudėtimi, rūšimi ir atrankos metodu. Drenažo gamyba gali viršyti nacionalines pramonines "trijų atliekų" emisijos standartų projektas yra: pH, suspenduotos kietosios medžiagos, cianidas, fluoridas, sulfidas, atliekų vandens valymo cheminis deguonies suvartojimas ir sunkiųjų metalų jonai.

Remiantis koncentratoriaus nuotekomis, jis gali būti suskirstytas į tris rūšis: nuotekas, kuriame yra suspenduotų kietųjų medžiagų, cianido turinčių nuotekų ir organinių nuotekų, kuriuose yra organinių cheminių medžiagų. Tačiau koncentratoriui, neatsižvelgiant į sunkias, magnetines, flotacinių gamyklų nuotekas, yra daug skendinčių kietųjų dalelių ir kitų teršalų su rūšiavimo metodais, rūdos rūšys, tokios kaip plūduriuojančios medžiagos drenažas, turintis organinių mineralų apdirbimą, švinas, cinkas, volframas, molibdenas, aukso augalas, kuriame yra cianido ir kitų medžiagų.

Pirma, mineralinių nuotekų valymo savybės ir jų keliamas pavojus

Pagrindinės kenksmingos medžiagos nuotekose yra sunkiųjų metalų jonai, mineralinės plūdės su įvairiais organiniais ir neorganiniais flotaciniais preparatais, įskaitant labai toksišką cianidą, cianochromą ir pan. Nuotekose taip pat yra daug netirpių šiurkščiavilnių dalelių ir smulkių dalelių, išsiskiriančių priemaišomis. Rūdinių nuotekų dažnai taip pat yra natrio, magnio, kalcio ir kitų sulfatų, chlorido arba hidroksido. Riebiklio vandens valymas Riebalų rūgštingumas daugiausia susideda iš sieros turinčių mineralų, kurie yra susimaišę su vandeniu oksiduojant oru.

Nuotekose yra daugiausia suspenduotų medžiagų, rūgščių ir šarmų, sunkiųjų metalų ir arseno, fluorido, mineralinio apdirbimo cheminių medžiagų, cheminių deguonies medžiagų ir kitų teršalų, tokių kaip aliejus, fenolis, amonikas, fosfinas ir kt. Labai žinomi sunkieji metalai, tokie kaip varis, švinas, cinkas, chromas, gyvsidabris ir arseno jonai bei jų junginiai. Pagrindiniai kitų teršalų pavojai yra šie:

(1) Suslėgta medžiaga: gali kilti kietųjų dalelių kiekis vandenyje, pvz., Blokuoti žuvų žiaunas, dumblių fotosintezę paveikianti, kad trukdytų biologinėms biologinėms gyvenimo sąlygoms, jei susikaupusios kietosios medžiagos koncentracija yra per didelė, tai taip pat gali sukelti upių nusėdimą, jo drėkinimas padaryti dirvožemį. Jei vanduo naudojamas kaip gyvas vanduo, suspenduotos medžiagos yra medžiaga, dėl kurios žmonės jaučiasi nepatogūs ir yra bakterijų ir virusų nešėjai, kuris gali būti kenksmingas žmogaus organizmui. Net esant suspenduotoms medžiagoms esant sunkiųjų metalų junginiams, jie tam tikromis sąlygomis išleidžiami į vandenį (pH kritimas, jonų stiprumas, šalutinis vandens valymo organinių chelatų koncentracijos pokytis ir kt.).

(2) ksantatas: tai yra ksantatas, šviesiai geltoni milteliai, dirginantis kvapas, lengvai suskaidomas, uoslinis vožtuvas 0.005mg / L. Krevetės ir kitos krevetės vandenyje, užterštuose ksantanatu. Ksantatas yra tirpus vandenyje ir nestabilus vandenyje, ypač rūgštinėmis sąlygomis. Skaldanti medžiaga CS gali būti sieros teršalas. Todėl maksimali leistina butilo ksantantų koncentracija gruntiniuose vandenyse yra 0,005 mg / l, o natrio-butadieno rūgšties koncentracija buvusioje Tarybų Sąjungoje yra 0,001 mg / l.

(3) juodasis vaistas: pagrindinis komponentas yra dihidroksisulfido fosfatas, įskaitant priemaišas, įskaitant skruzdžių rūgštį, fosforo rūgštį, sieros kresolį ir vandenilio sulfidą. Parodytas tamsiai rudas naftos pavidalo skystis, šiek tiek tirpstas vandenyje, su vandenilio sulfido kvapu. Tai taip pat yra teršiančio fenolio, fosforo ir kitos taršos šaltinis.

(4) pušies aliejus: tai yra 2 # flotacinis aliejus, atliekų tvarkymas vandeniu - pagrindinis terpeno alkoholio komponentas. Geltonai rudas, riebaluotas, skaidrus, netirpstantis vandenyje vanduo yra netoksiškas mineralinių medžiagų apdirbimo agentas, tačiau jis gali sukelti kanifolijos skonį, kuris gali sukelti vandens suvokimo pasikeitimus. Kadangi pušies aliejus yra putojantis agentas, lengva gaminti nemalonus putplastis.

(5) cianidas: labai toksiškos medžiagos, jos į žmogaus kūną, skrandžio rūgšties veikimas hidrolizuojamas į cianido rūgštį ir absorbuojamas skrandyje, o paskui į kraują. Ciocinė rūgštis kraujyje gali susieti su citochromo oksidazės geležies jonais, kad susidarytų oksiduotos didelės geležies ląstelių chromosomos rūgšties, todėl prarandamas gebėjimas pernešti deguonį, todėl audinių hipoksija gali sukelti apsinuodijimą. Tačiau cianidas gali būti pašalintas savaiminiu būdu valant vandeniu, taigi, jei šis turtas gali būti naudojamas prailginti naudingųjų nuotekų patekimo į šaltinius rezervuare laiką, galima pasiekti išleidimo normą.

(6) Sulfidas: esant įprastoms aplinkybėms, S, HS vandenyje turi įtakos vandens sveikatai rūgščiomis sąlygomis, siekiant gauti vandenilio sulfido. Kai vandens vandenilio sulfido kiekis yra didesnis nei 0,5 mg / l, žuvys turi toksinį poveikį ir gali žinoti apie jo išmetamųjų teršalų kvapą; Wester Vandens valymas atmosferos vandenilio sulfido uoslės vožtuvas l0mg / m. Be to, mažos koncentracijos CS, lakiosios vandenyje, per kvėpavimą ir odą į žmogaus kūną, ilgalaikis poveikis gali sukelti apsinuodijimą, dėl kurio atsiranda neurologinė liga Charcote (anglies dioksido) anglies disulfido isterija.

Antra, pagrindiniai atliekų tvarkymo vandens valymo įrenginių koncentratoriaus principai:

(1) turėtų visapusiškai panaudoti atliekas, skirtas aiškinimui ir natūraliam valymui.

(2) Jei natūralūs krituliai neatitinka emisijos reikalavimų, reikėtų naudoti flokuliantų, cheminių ar kitų metodų.

(3) Jei norite naudoti cheminį apdorojimą, tikslinga naudoti farmacinį preparatą. Jei neatsižvelgiama į taršą, kelių narkotikų naudojimas, atliekų tvarkymas nuleidžiant vandeniu, bet farmacijos tipas neturėtų būti per daug.

(4) cheminių medžiagų naudojimas turėtų būti netoksiškas, mažas toksiškumas, didelis efektyvumas ar šviesos tarša, mažos kainos ir lengva įsigyti vaistą. Koncentratorius Dažniausiai naudojamas Vandens valymo įrenginys yra kalkės.

(5) turėtų būti analizuojama ir tiriama nuotekų sudėtis, jos skirtingo pobūdžio naudojimas, kad atliekų tvarkymo atliekos, visapusiškas valdymas.


Susisiekite su mumis
Address:Xiajiazhuang miesto, Boshan raj., Zibo, Shandong, Kinija
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan laimi Chemicals Co., Ltd.