call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan laimi Chemicals Co., Ltd.
Telefono: +86-533-4200240
El. paštas: shuangying44858@163.com
Produkto kategorija
News
Namuose > Naujienos > Turinys

Pramoninis aliuminio sulfatas. Pagrindinė paskirtis

Aliuminio sulfatas (cheminė formulė Al2 (SO4) 3, tipas 342.15), balti ortorombiniai kristaliniai milteliai, tankis 1,69 g / ml (25 ℃). Popieriaus pramonėje, kaip kanifolijos klijai, vaško emulsija ir kiti nusėdiklio junginiai, vandens valymas kaip flokuliantas, taip pat putplasčio gesintuvas, aliuminio, aliuminio baltojo žaliavų gamyba, balinimas, dezodorantas, kai kurie vaistų žaliavos medžiagos ir pan. Bet taip pat gaminami dirbtiniai brangakmeniai ir didesnis amonio aliuminis.

Maždaug 50% visos aliuminio sulfato gamybos yra pirmasis pagrindinis popieriaus naudojimas, antras pagal dydį naudojamas geriamasis vanduo, pramoninis vanduo ir pramoniniai nuotekų valymo įrenginiai flokuliantams, kurie sudaro apie 40% visos aliuminio sulfato produkcijos. Kai aliuminio sulfatas pridedamas prie šio tipo vandens, jis gali gaminti aliuminio hidroksido koloidinius dribsnius, kurie gali adsorbuoti ir nusodinti bakterijas, koloidus ir kitus suspenduotos medžiagos, taip pat gali kontroliuoti vandens spalvą ir skonį geriamo vandens valymui.

Pirma, fizinė prigimtis

Pramoniniai gaminiai yra pilki, nelygumai, granuliuotos arba masyvios, su maža geležies druska su šviesiai žalios spalvos, o dėl pigių geležies druskos oksidacijos ir paviršiaus geltonos spalvos. Nevalytas produktas yra baltos smulkios smulkios kristalinės struktūros.

Lengvai tirpsta vandenyje, aliuminio sulfatas grynoje sieros rūgštyje negali tirpinti (bet kartu ir kartu) sieros rūgšties tirpale ir vandenyje ištirpintos sieros rūgšties, todėl aliuminio sulfato tirpumas sieros rūgštyje yra aliuminio sulfato tirpumas vandenyje.

Nėra vandens ir oktadekahidrato. Bevandenis yra bespalvis ortorombiškas kristalas. Tirpus vandenyje, vandeninis tirpalas buvo rūgštus, šiek tiek tirpsta etanolyje. Tirpumas vandenyje didėja didėjant temperatūrai. Octadecilhidratas (Al2 · (SO4) 3 · 18H2O) yra bespalvis monoklilinis kristalas. Tirpsta vandenyje, netirpsta etanolyje. Vandeninis tirpalas yra rūgštus dėl hidrolizės.

Antra, cheminis prigimtis

Neįmanoma lengviau oru ir kritiškai vandeniui prarasti, santykinai stabilus, šildymas bus dehidratuotas, aukšta temperatūra bus suskaidyta į aliuminio oksidą ir sieros oksidus. Šildomas iki 770 ℃ pradėjo suskaidyti į aliuminio oksidą, sieros trioksidą, sieros dioksidą ir vandens garus. Tirpsta vandenyje, rūgštyje ir šarmuose, netirpsta etanolyje. Vandeninis tirpalas yra rūgštus. Hidrolizė gamina aliuminio hidroksidą. Vandeninis tirpalas gali ilgai išvirti, kad pagamintų pagrindinį aliuminio sulfatą. Netoksiškas, dulkes gali stimuliuoti akis. Hidrolizatas turi bazinę druską ir aliuminio hidroksido nuosėdas. Lengvai kartu su kalio, natrio, amonio druska, kad susidarytų alaus, pvz., Kalio aliuminio kalio kAl (SO4) 2 · 12H2O. Kai hidratas pašildomas, jis stipriai išsipučia ir tampa kempine, o kai kaitinamas iki raudonos karščio, jis suskaidomas į sieros trioksidą ir aliuminio oksidą.

Trečia, pagrindinis tikslas

Naudojamas kaip veiksmingas gyvūnų mišinio kryžminis agentas ir gali pagerinti gyvūnų klijų klampa. Taip pat naudojamas kaip karbamido kietiklio valymo priemonė, 20% vandeninis tirpalas, greitai kietėja.

Popieriaus pramonė, kaip skardinių klijai, vaško emulsija ir kiti nusėdiklio junginiai, flokuliantų vandens valymas, taip pat putplasčio gesintuvas, alavo, aliuminio baltojo žaliavų gamyba, balinimas aliejumi, dezodorantas, kai kurie vaistai Iš žaliavų ir tt on Bet taip pat gaminami dirbtiniai brangakmeniai ir didesnis amonio aliuminis. Vandens valymo flokuliantui gali būti naudojamas arseno kiekis ne daugiau kaip 5 mg / kg produktų.

1. Popieriaus pramonė, naudojama kaip popieriaus formavimo agentas popieriaus vandens gerinimui, nepralaidumui;

2. Ištirpęs vandenyje, vanduo gali susidaryti į mažas daleles ir natūralias daleles, kurios yra kondensuojamos į didelius floc gabalėlius ir tokiu būdu pašalinamos iš vandens, naudojamos kaip vandens ir nuotekų koaguliantai;

3. Naudojamas kaip drumstas vandens valymo agentas, taip pat naudojamas kaip nusodintuvas, tvirtinimo priemonė, užpildas ir pan. Kosmetikos priemonėse, naudojamos kaip antiperspirantinės kosmetikos žaliavos (sutraukiančios);

4. Gaisrinė pramonė, pagaminta iš soda, putojanti medžiaga, sudaryta iš putų ugnies gesinimo medžiagos;

5. Analiziniai reagentai, mordantas, įdegio agentas, aliejaus dezodorantas, medienos konservantas;

6. Albumino pasterizacijos stabilizatorius (įskaitant skystą arba sušaldytą visą kiaušinį, baltymą arba kiaušinio trynį);

7. Galima naudoti kaip žaliavą dirbtinių brangakmenių ir aukštutinių amonio alių, kitų aliuminatų gamybai;

8. Kuro pramonėje, chromo geltonojo ir ežero dažų gamybai kaip nusodintuvui, o fiksavimo ir užpildymo agento vaidmuo.


Susisiekite su mumis
Address:Xiajiazhuang miesto, Boshan raj., Zibo, Shandong, Kinija
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan laimi Chemicals Co., Ltd.