call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan laimi Chemicals Co., Ltd.
Telefono: +86-533-4200240
El. paštas: shuangying44858@163.com
Produkto kategorija
News
Namuose > Naujienos > Turinys

Pramonės aliuminio sulfatas gali būti nuotekų pašalinimo priežastis

Vaidmuo pramonės aliuminio sulfatas daug, ji gali būti be fosforo, Xiao Bian visiems pristatyti priežastis.

Pramonės aliuminio sulfatas nuotekose gali būti naudojami fosforo šalinimo, kuris dėl savo rūgštus, ir rūgštinių medžiagų, kuriose yra nuotekų PH vertė ir toliau hidrolizės. Karboksilo grupę sudaro suformuoti policiklinių karboksilo kompleksas, kuris reaguoja su ortofosfatu vandenyje gaminti fosfato precipitatas fosforo šalinimo rezultatams pasiekti.

Fosforas nuotekose gali būti suskirstyti į trijų rūšių ortofosfatas, dalinis fosforo ir organinio fosforo. Teigiamas fosforo lengvai reaguoja su kalkėmis, pramonės aliuminio sulfatas ir t. t. parengti fosfato nusodikliai. Todėl pašalinus cheminės fosforo iš nuotekų, ji yra iš tikrųjų pašalinti tik vandenyje. Tuo pačiu dalinis fosforo ir organinio fosforo nėra lengva išjungti su vandeniu ir ne koaguliantas reakcijos gaminti nuosėdų. Šiuo atveju į kanalizaciją, biocheminių kelią mikrobų adsorbcijos, skilimo, konvertavimo naudojimas bus dalinis fosforo, organinių fosforo yra konvertuojamas į g fosforo pašalinimo tikslui pasiekti.

Fosforo taršos, nuotekų tvarkymo, mes naudojame pramonės aliuminio sulfatas atlikti fosforo šalinimo, kad būtų galima pasiekti geresnių gydymo rezultatų ir išsaugoti perdirbimo išlaidas.

Pramonės aliuminio sulfatas tam tikros temperatūros, siekiant atkurti savo didžiausią naudą visiems kalbėti apie toliau:

Buvo nustatyta, kad kai temperatūra yra žemesnė nei 5 ° C, PAC hidrolizės greitis yra lėtas ir savo molekuline struktūra pasikeičia iš aktyvios formos stacionarius arba neaktyvus valstybei. Kai temperatūra yra 5-20 ° c, struktūrą, pramonės aliuminio sulfatas yra labiausiai stabilios molekulės, ypač per apie 20 ° c vandens temperatūrą, gali padaryti PAC greitai hidrolizės ir temperatūra-5 ° c, molekulinės struktūros su lėtai stabdyti veiklą, dėl hidrolizės tempas sulėtėjo, ir reakcijos norma teršalai vandenyje taip pat yra lėtas, tai sunku į form alum. Be to, vandens temperatūra yra per žema padidins vandens klampumą, flokuliacijos reakcija vyksta lėtai, nusėdimo poveikis susilpnėja, Gaskonės sunkiau susiduria su viena kitai, sanglaudos, alum dalelių bauda.

Šaltą žiemą šiaurinėje dalyje, jūs galite prisijungti prie vaistinės apie 10: 00 arba apie 3 val. Kai temperatūra yra per aukšta, PAC hidrolizės greitis, ir vandens teršalas reakcijos norma yra per greitai, dribsnių mažesnių, stiprus Hidratacija, dumblo drėgnumas formavimas padidėjo, dumblo apdorojimo išlaidas. Pramonės aliuminio sulfatas gali būti per aukštos temperatūros nukenksminimo, negali vaidinti savo vaidmenį polimero flokuliacija. Todėl, naudojant pramonės aliuminio sulfatas, vandens temperatūra gali būti valdoma aukščiau 5 ° c, pageidautina ne 20 ° c -50 ° c, t. y. pagal normalią temperatūrą, aukštesnę temperaturą, intensyvesnė ir Brauno judesio, greičiau reakcijos greitį.


Susisiekite su mumis
Address:Xiajiazhuang miesto, Boshan raj., Zibo, Shandong, Kinija
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan laimi Chemicals Co., Ltd.